Atrakcje

W odległości około 1,5 km spacerkiem znajduje się Fort Pacew w którym mieści się:
poligon – ogrodzony teren o powierzchni ponad 30 tysięcy m2,

  • trzy osie strzeleckie o długości 70, 50 i 20 m.,
  • dwa obiekty (120 m2 i 500 m2) do walki w pomieszczeniach przy użyciu amunicji z farbą/pudrem,
  • możliwość użycia pirotechniki
  • dwa stanowiska do zjazdu na linach
  • urozmaicony krajobraz, bunkry, schrony, wzniesienia
  • duży parking, miejsce na ognisko,

 

Szczegółowe informacje odnośnie możliwych atrakcji znajdziemy na stronie internetowej Fort Pacew ( po kliknięciu na Fort Pacew zostajemy przeniesieni na stronę internetową www.762group.pl/fort-pacew/ )

W odległości około 4 km spacerkiem przez piękne łąki położone na terenach chronionych Natura 2000 znajduje się park zwierząt pod nazwą Słodka Zagroda w miejscowości Korzeń pod numerem 10. Jest to idealne miejsce na wypad z dziećmi, gdyż znajdziemy tam liczne gatunki zwierząt w tym między innymi: konie, alpaki, kozy. Po wcześniejszym zapisaniu się istnieje możliwość nauki jazdy konnej oraz spaceru z alpakami.

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie FB pod adresem Słodka Zagroda ( po kliknięciu na Słodka Zagroda zostajemy przeniesieni na stronę https://www.facebook.com/profile.php?id=100059867145647&ref=page_internal )

W odległości około 5 km spacerkiem przez piękne łąki położone na terenach chronionych Natura 2000 znajduje się miejsce gdzie możemy zjeść smaczną rybkę. Lokal prowadzi działalność pod nazwą Smażone i Wędzone w miejscowości Klamy pod numerem 6

Szczegółowe informacje oraz aktualne menu znajdziemy na stronie FB pod adresem Smażone i Wędzone ( po kliknięciu na Smażone i Wędzone zostajemy przeniesieni na stronę https://www.facebook.com/profile.php?id=100035400206652 )

W odległości około 8 km znajduje się najstarsza winnica na Mazowszu, położona w miejscowości Biejkowska Wola 23, 26-803 Promna, gdzie po wcześniejszym umówieniu można wybrać się na jej zwiedzanie połączone z degustacją wina.

Szczegółowe informacje odnośnie działania winnicy znajdziemy na stronie internetowej Winnica Mazovia ( po kliknięciu na Winnica Mazovia zostajemy przeniesieni na stronę internetową www.winnicamazovia.pl )

W okolicach Białobrzegów zorganizowano cały szereg atrakcyjnych tras rowerowych (po kliknięciu na tras rowerowych powinien się wyświetlić plik PDF z trasami ). Prowadzone są one drogami asfaltowymi, drogami szutrowymi lub żwirowymi, a niektóre odcinki prowadzą drogami leśnymi lub piaszczystymi. Każdy, niezależnie od stopnia umiejętności, znajdzie odpowiednią dla siebie trasę.

Mapka rowerowa